ERJ-HP6F1500V
MFR.Part #
ERJ-HP6F1500V
JLCPCB Part #
C4166362
Description
-55℃~+175℃ 150Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS