ERJ-HP6D6800V
MFR.Part #
ERJ-HP6D6800V
JLCPCB Part #
C6191022
Description
-55℃~+175℃ 500mW 680Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS