ERJ-HP6D6651V
MFR.Part #
ERJ-HP6D6651V
JLCPCB Part #
C6240483
Description
-55℃~+175℃ 500mW 6.65kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS