ERJ-HP6D4220V
MFR.Part #
ERJ-HP6D4220V
JLCPCB Part #
C5688070
Description
-55℃~+175℃ 422Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS