ERJ-HP6D3832V
MFR.Part #
ERJ-HP6D3832V
JLCPCB Part #
C7273817
Description
-55℃~+175℃ 38.3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS