ERJ-HP6D24R3V
MFR.Part #
ERJ-HP6D24R3V
JLCPCB Part #
C5634963
Description
-55℃~+175℃ 24.3Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±300ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS