ERJ-1TYJ820U
MFR.Part #
ERJ-1TYJ820U
JLCPCB Part #
C4124289
Description
-55℃~+155℃ 1W 82Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS