ERJ-HP6D2211V
MFR.Part #
ERJ-HP6D2211V
JLCPCB Part #
C6240432
Description
-55℃~+175℃ 2.21kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS