ERJ-HP6D1153V
MFR.Part #
ERJ-HP6D1153V
JLCPCB Part #
C5735505
Description
-55℃~+175℃ 115kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS