ERJ-H3QJ1R1V
MFR.Part #
ERJ-H3QJ1R1V
JLCPCB Part #
C6614337
Description
-55℃~+175℃ 1.1Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS