ERJ-H3QD8R25V
MFR.Part #
ERJ-H3QD8R25V
JLCPCB Part #
C5735485
Description
-55℃~+175℃ 250mW 8.25Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS