ERJ-H3QD1R60V
MFR.Part #
ERJ-H3QD1R60V
JLCPCB Part #
C5735475
Description
-55℃~+175℃ 1.6Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS