ERJ-H3QD1R00V
MFR.Part #
ERJ-H3QD1R00V
JLCPCB Part #
C4050888
Description
-55℃~+175℃ 1Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS