ERJ-H3GJ1R8V
MFR.Part #
ERJ-H3GJ1R8V
JLCPCB Part #
C3918708
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+175℃ 1.8Ω 125mW Thick Film Resistor ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS