ERJ-H3EF9760V
MFR.Part #
ERJ-H3EF9760V
JLCPCB Part #
C4146217
Description
-55℃~+175℃ 125mW 976Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS