ERJ-H3EF8871V
MFR.Part #
ERJ-H3EF8871V
JLCPCB Part #
C4356542
Description
-55℃~+175℃ 125mW 8.87kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS