ERJ-H3EF8060V
MFR.Part #
ERJ-H3EF8060V
JLCPCB Part #
C4339134
Description
-55℃~+175℃ 125mW 806Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS