ERJ-H3EF6812V
MFR.Part #
ERJ-H3EF6812V
JLCPCB Part #
C4237608
Description
-55℃~+175℃ 125mW 68.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS