ERJ-H3EF5230V
MFR.Part #
ERJ-H3EF5230V
JLCPCB Part #
C4177167
Description
-55℃~+175℃ 125mW 523Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS