ERJ-H3EF25R5V
MFR.Part #
ERJ-H3EF25R5V
JLCPCB Part #
C4186670
Description
-55℃~+175℃ 125mW 25.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS