ERJ-H3EF2151V
MFR.Part #
ERJ-H3EF2151V
JLCPCB Part #
C4282691
Description
-55℃~+175℃ 125mW 2.15kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS