ERJ-H3EF2101V
MFR.Part #
ERJ-H3EF2101V
JLCPCB Part #
C4191791
Description
-55℃~+175℃ 125mW 2.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS