ERJ-H3EF1800V
MFR.Part #
ERJ-H3EF1800V
JLCPCB Part #
C4186700
Description
-55℃~+175℃ 125mW 180Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS