ERJ-H3EF1692V
MFR.Part #
ERJ-H3EF1692V
JLCPCB Part #
C4301526
Description
-55℃~+175℃ 125mW 16.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS