ERJ-H3EF1430V
MFR.Part #
ERJ-H3EF1430V
JLCPCB Part #
C4103662
Description
-55℃~+175℃ 125mW 143Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS