ERJ-H3EF1001V
MFR.Part #
ERJ-H3EF1001V
JLCPCB Part #
C4073186
Description
-55℃~+175℃ 125mW 1kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS