ERJ-H3ED9310V
MFR.Part #
ERJ-H3ED9310V
JLCPCB Part #
C6549756
Description
-55℃~+175℃ 125mW 931Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS