ERJ-H3ED6981V
MFR.Part #
ERJ-H3ED6981V
JLCPCB Part #
C6614282
Description
-55℃~+175℃ 125mW 6.98kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS