ERJ-H3ED6810V
MFR.Part #
ERJ-H3ED6810V
JLCPCB Part #
C6240371
Description
-55℃~+175℃ 125mW 681Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS