ERJ-H3ED2200V
MFR.Part #
ERJ-H3ED2200V
JLCPCB Part #
C4198552
Description
-55℃~+175℃ 125mW 220Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS