ERJ-H3ED1100V
MFR.Part #
ERJ-H3ED1100V
JLCPCB Part #
C5634720
Description
-55℃~+175℃ 110Ω 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS