ERJ-H2RF38R3X
MFR.Part #
ERJ-H2RF38R3X
JLCPCB Part #
C4215926
Description
-55℃~+175℃ 100mW 38.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS