ERJ-HP6F36R0V
MFR.Part #
ERJ-HP6F36R0V
JLCPCB Part #
C6845322
Description
-55℃~+175℃ 36Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS