ERJ-H2RF1100X
MFR.Part #
ERJ-H2RF1100X
JLCPCB Part #
C6549595
Description
-55℃~+175℃ 100mW 110Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS