ECE-A1VKA330
MFR.Part #
ECE-A1VKA330
JLCPCB Part #
C5114191
Package
Plugin,D6.3xL7mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 2.5mm 33uF 35V 6.3mm 65mA@120Hz 7mm ±20% 插件,D6.3xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS