ERJ-H2RD4641X
MFR.Part #
ERJ-H2RD4641X
JLCPCB Part #
C6549539
Description
-55℃~+175℃ 100mW 4.64kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS