ERJ-H2RD1583X
MFR.Part #
ERJ-H2RD1583X
JLCPCB Part #
C6240244
Description
-55℃~+175℃ 100mW 158kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS