ERJD2CFR047V
MFR.Part #
ERJD2CFR047V
JLCPCB Part #
C965665
Package
0612
Description
-55℃~+155℃ 1W 47mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS