ERJ-B2CJR012V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-B2CJR012V
JLCPCB Part #
C4202547
Package
0612
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+300ppm/℃ 12mΩ 1W Thick Film Resistor ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS