ERJ-B2AF513V
MFR.Part #
ERJ-B2AF513V
JLCPCB Part #
C7273337
Description
-55℃~+155℃ 51kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS