ERJ-P08F59R0V
MFR.Part #
ERJ-P08F59R0V
JLCPCB Part #
C4315129
Description
-55℃~+155℃ 59Ω 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS