ERJ-A1BJ1R1U
MFR.Part #
ERJ-A1BJ1R1U
JLCPCB Part #
C1728968
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 1.33W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS