ERJ-8RQJ4R3V
MFR.Part #
ERJ-8RQJ4R3V
JLCPCB Part #
C3943574
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.3Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS