ERJ-8RQJ1R8V
MFR.Part #
ERJ-8RQJ1R8V
JLCPCB Part #
C2080929
Description
-55℃~+155℃ 1.8Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS