ERJ-8RQF6R8V
MFR.Part #
ERJ-8RQF6R8V
JLCPCB Part #
C2074800
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS