ERJ-8RQF1R8V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-8RQF1R8V
JLCPCB Part #
C2087654
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.8Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS