ERJ-8GEYK156V
MFR.Part #
ERJ-8GEYK156V
JLCPCB Part #
C4324117
Package
1206
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+155℃ 15MΩ 250mW Thick Film Resistor ±10% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS