ERJ-8GEYJ514V
MFR.Part #
ERJ-8GEYJ514V
JLCPCB Part #
C2077250
Description
-55℃~+155℃ 250mW 510kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS