ERJ-8GEYJ364V
MFR.Part #
ERJ-8GEYJ364V
JLCPCB Part #
C2091363
Description
-55℃~+155℃ 250mW 360kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS