ERJ8GEYJ100V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ8GEYJ100V
JLCPCB Part #
C410086
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS